Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos ir Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubas jau septinti metai iš eilės organizuoja policininkų, užfiksavusių daugiausiai bandymų juos papirkti ir pasiekusius geriausių rezultatų, apdovanojimą.

Renginio tikslas yra skatinti skaidrumą Policijoje bei visuomenėje, pagerbiant nusipelniusius šioje srityje. Apdovanojimus įteiks Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Policijos departamento vadovas Linas Pernavas bei Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo prezidentas Dominykas Kubilius. Renginyje taip pat dalyvaus Rotary Lietuvos apygardos prezidentas Algimantas Lukoševičius bei verslininkas ir visuomenės veikėjas Vladas Lašas, kuris 2012 metais Norvegijoje buvo apdovanotas Verslo taikos premija.

Renginys vyks antradienį, sausio 23 d. Nacionalinėje Dailės Galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) nuo 14.00 val. Po apdovanojimų ceremonijos restorane “The Gallery” vyks šventiniai pietūs. Kasmet šiame renginyje dalyvauja apie 40-50 žmonių iš Policijos, Rotary klubų, žiniasklaidos ir kitų organizacijų.

2017 m. įvykusių apdovanojimų ceremoniją, vykusią Nacionalinėje Mažvydo bibliotekoje, galite pamatyti paspaudę čia.