Gegužės 14 d. įvyko vebinaras “Įvykių atsekamumo koncepcija: situacijos įmonėje valdymo sistema vadovybei“, kurio metu NLCC narys – saugos kompnija GRIFS AG – su klausytojais pasidalijo patirtimi ir patarimais, kaip sukurti apsaugos sistemą, kurį padėtų kontroliuoti verslo, gamybos, tiekimo procesus bei įtakoti rezultatus.

Pranešėjai – Pavel Plešak, GRIFS AG Pardavimo ir rinkodaros departamento direktorius ir Algirdas Skužinskas, GRIFS AG Plėtros vadovas Baltijos šalims pristatė:

  • Kokias klaidas dažniausiai daro įmonės vadovybė, investuodama į įmonės saugumo ir kontrolės sistemas?
  • Kokius tikslus reikia kelti ir į ką atkreipti dėmesį, kad saugumo ir kontrolės priemonės įmonėje atneštų realių rezultatų?
  • Kaip įmonės vadovybei minimizuoti žmogiškojo faktoriaus įtaką renkant informaciją apie realią situaciją įmonėje?
  • Kaip sukurti sistemą, kuri leistų įmonės vadovui pilnai valdyti visą gamybos arba paslaugų suteikimo procesą įmonėje?

Webinaro įrašą galite peržiūrėti čia: https://youtu.be/MVni0s2ryus

 

GRIFS AG – viena iš stipriausių Norvegijos kapitalo kompanijų, apsaugos bendrovių grupės GRIFS AG International, teikiančių apsaugos paslaugas visose trijose Baltijos šalyse, dalis. Lietuvoje bendrovė buvo įkurta 2003 metais. GRIFS AG komandą sudaro daugiau kaip tūkstantis darbuotojų Lietuvoje. Bendrovės veiklos civilinės atsakomybės draudimas siekia 6 mln. Eur. Daugiau informacijos: grifsag.lt